Czapka to niezbędny element stroju każdego polaka. W naszym klimacie mamy do czynienia z mroźną oraz śnieżną zimą, i zimnym jesiennym wiatrem. Właśnie z tychże względów czapka winna znajdować się na naszej głowie. Niestety mężczyźni niejednokrotnie nie noszą czapek, ponieważ uważają, iż są one zbędne. Starczy zaciągnąć kaptur na głowę oraz po kłopocie. Jeśli idzie o kobiety, owe niejednokrotnie unikają czapek, ponieważ nie pasują one do ogólnej kreacji. Aby włożyły czapkę musi dojść do rzeczywiście silnych mrozów.

 

Zimowe czapki dla mężczyzn

Czapki to podstawa zimowej, męskiej garderoby, szczególnie podczas niskich temperatur. Należałoby jednakże wybierać takie okrycia głowy, jakie wzbogacą trochę ponure stylizacje, ponieważ zimowe, męskie czapki zupełnie nie muszą być szare oraz monotonne! W kolekcji zimowej dla panów przeważają standardowe okrycia głowy, wełniane bądź zrobione z dzianiny z nutą syntetyczną. Jeszcze większą sławą cieszą się też czapki zimowe męskie z pomponem, jakie dodają temu prostemu okryciu głowy trochę fantazji. W zdecydowanej większości panowie ich po prostu nie lubią. Część uważa, iż w czapce lub kapeluszu wyglądają fatalnie, co w wielu wypadkach jest prawdą. Dotyczy to wielu mężczyzn. Wielu panów odstrasza również drapanie czoła oraz głowy, zwłaszcza zauważalne przy wełnie. W konsekwencji większość panów nie nosi w ogólne czapki w czasie zimowym, natomiast jeśli już, to zakładają czarne czapki z polaru bądź tkaniny akrylowej, jakie przeważają w sieciówkach.

 

Materiał ma znaczenie?

Na półkach sklepowych panują przede wszystkim młodzieżowe czapki zimowe, jakie zrobione są z akrylu. Niestety artykuł tenże jedynie przypomina wełnę. Akrylowe czapki niezwykle błyskawicznie wywołują pocenie się głowy, zatem także łatwo zniszczyć fryzurę. Wadą akrylowych czapek męskich zimowych jest też to, iż błyskawicznie się rozciągają oraz mechacą. Po paru praniach akrylowa czapka młodzieżowa męska może tracić też własne odcienie. Najdoskonalszym doborem są wełniane czapki, jakie we własnej klasie oraz we własnej cenie nie mają sobie równych.

 

Zimowa czapka z pomponem dla nowoczesnego mężczyzny

Jeszcze więcej panów rozpoczyna swobodnie bawić się modą, dobierając detale, jakie są zgodne z uosobieniem oraz charakterem, lecz równocześnie wyróżniają się z tłumu. Obok barwnych skarpetek lub śmiesznych T-shirtów można śmiało umieścić zestaw oryginalnych czapek z pomponem na zimę. Przygaszone odcienie lub trochę ekscentryczne wzory? Niewątpliwie w obu wypadkach odnaleźć można wielu wielbicieli, jacy swobodnie zestawiają innowacyjne czapki zimowe z kurtkami puchowymi bądź na przekór konwenansom z – eleganckimi płaszczami.

 

Czapki uszatki

Czapki uszatki to grube oraz niezwykle ciepłe typy, jakie nadają się na wielkie mrozy. Przeważnie kojarzą się z wojskowym charakterem, Rosją oraz serialem „Czterej pancerni i pies”. Czapki uszatki są innowacyjne oraz dosyć ciężko łączyć je z innymi elementami odzieży, jednakże także w tymże wypadku można odnaleźć złoty środek. Czapka uszatka z luźno opuszczonymi „uszami” pasuje przede wszystkim do grubej parki w zgniłozielonym odcieniu, skórzanej pilotki lub do puchowej kurtki zimowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *