Wiosna to pora roku, w której trakcie wszystko budzi się do życia. Można powiedzieć, że wówczas budzi się do życia również i nasza garderoba. Zaczynamy powoli chować grube i utrzymane w ciemnych kolorach swetry. Zaczynamy natomiast wyjmować z szafy rzeczy dużo lżejsze, bardziej kolorowe i barwne. Co natomiast będzie modne wiosną 2020?

 

Trendy wiosny 2020

Jednym z najbardziej gorących kolorów nadchodzącej wiosny, jest przede wszystkim złoto. Na wybiegach roi się od kreacji, utrzymanych właśnie w tej kolorystyce. Trzeba przyznać, że kolor złoty jest bardzo żywy i pasuje do różnych sytuacji. W zależności od jego intensywności oraz odcienia nadaje się on na co dzień, jak i na znacznie większe wyjścia. Złoto dominuje tej wiosny w dodatkach, apaszkach, sukienkach czy też spódnicach.

Podobnie jak co roku, także czerwień jest bardzo modna tej wiosny. To żywy kolor, przywodzący na myśl przede wszystkim życie, tętniące i pełne blasku. Czerwień przede wszystkim króluje w sukienkach, choć w tym kolorze można bez trudu znaleźć również wiele innych elementów garderoby. Oczywiście także w dodatkach nie brakuje różnych odcieni czerwieni.

Bardzo popularny tej wiosny będzie również kolor pomarańczowy. Nie chodzi jednak w tym przypadku o bardzo standardowy pomarańcz, ale o pomarańcz z domieszką czerwieni. Można powiedzieć, że jest to kolor zachodzącego słońca. To trend nie tylko na wiosnę, ale również i na upalne lato. Wiele interesujących kreacji na wybiegach było utrzymanych właśnie w tym konkretnym kolorze.

Wiosna – jakie ubrania warto mieć w szafie?

Wiosna co roku zaskakuje nas nowymi, unikatowymi kreacjami. Do niektórych trendów oczywiście bardzo chętnie się powraca. Tak samo jest w tym roku z groszkami i wszelkiego rodzaju kropeczkami. Pojawiają się one na sukienkach, koszulach czy też nawet na spodniach. To trend bardzo dziewczęcy, który kojarzy się przede wszystkim z wiosną. Bez wątpienia zatem warto posiadać w swojej szafie coś, co będzie trafiało w ten właśnie trend.

Wiosną warto mieć w swojej szafie oczywiście różnego rodzaju szale oraz apaszki. To ciekawy element garderoby, który jest w stanie ożywić niejedną stylizację. Można oczywiście poszukiwać apaszek w stonowanych kolorach, ale najlepiej jest inwestować w te barwne i różnokolorowe. Na co dzień bowiem nosimy się zazwyczaj dość klasycznie, standardowo. Dzięki takim apaszkom jesteśmy natomiast w stanie ożywić nasze stylizacje.

Wiosną nie powinno w naszych szafach zabraknąć również sukienek, spódnic czy efektownych koszul. W Polsce panuje tendencja do noszenia się bardzo klasycznie. Nie ma w tym oczywiście nic złego. Takie ubrania bowiem zawsze pasują, zawsze są modne. Jednak wiosna i lato to pory roku, w których trakcie zdecydowanie warto nieco zaszaleć ze swoją garderobą. Dobrze jest postawić między innymi na kolorowe torebki czy też kwiatową biżuterię. Takie małe elementy mogą sprawić, że zupełnie inaczej będzie odbierać nas również otoczenie. My sami także dzięki bardziej barwnym ubraniom możemy poczuć się lepiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *